Vydané články: Novinky

 1. Vitajte na nových stránkach a čoskoro aj na našom lyžiarskom svahu

  2 komentáre

  SezónaVážení návštevníci, vitajte na našich nových stránkach, ktoré spúšťame pred sezónou 2014/2015 v novej vylepšenej podobe. Každý návštevník má odteraz možnosť nahliadnuť na ponuku nášho SKI Areálu, pozrieť si cenník a prípadne oznámenia o konaných podujatiach. Všetky potrebné informácie môžete nájsť v hornej ponuke vrátane tipov, čo robiť a čo si pozrieť na okolí. V prípade, ak hľadáte konkrétne spojenie, tému, či informáciu, skúste ju zadať do vyhľadávania na boku stránok v článkoch. Súčasťou stránok sú fotografie a samozrejme spojenie so sociálnou sieťou Facebook.

  Tešíme sa na tohtoročnú sezónu a na vašu návštevu.
  Tradične vám ponúkneme rodinnú atmosféru, všetky služby, ktoré od lyžiarskeho areálu čakáte, a aj tento rok sa môžu najmenší športovci tešiť na lyžiarske súťažné podujatia.

  Ďakujeme za Vašu návštevu a už čoskoro „dolyžovania“.

 2. Fotografie z lyžiarskych pretekov o Pohár starostu obce 2013

  Leave a Comment

  Vážení priatelia, návštevníci a športovci. Na Našom Facebooku sme vydali fotografie z posledného ročníka súťaže lyžiarskych pretekov o Pohár starostu obce Spišské Hanušovce. Dobrá nálada a úctyhodné výkony malých a mladých amatérskych športovcov vytvorili tú správnu súťažnú atmosféru. Veríme, že sa stretneme aj budúci rok pri ďalšom ročníku.
  Všetky fotografie si môžete pozrieť na Facebook stránkach v širšej galérií na odkaze: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.537261586304586.122719.515852545112157&type=1

  Diplomy 2013

 3. Archívne fotografie z lyžiarskeho svahu Spišských Hanušoviec

  Leave a Comment

  Ako to vyzeralo v minulosti na svahu pôvodného SKI Areálu v Spišských Hanušovciach si dnes môžeme pozrieť len v archívnych fotografiách, prípadne v rodinných fotoalbumoch, mimo spomienky všetkých tých, čo sa naučili lyžovať práve tu, prípadne si tu v minulosti zalyžovali. Po obnove lyžiarskeho areálu sa sem opäť vracajú nie len miestni, ale aj ľudia zďaleka, náhodní pocestní, či ľudia vyhľadávajúci práve nenáročné svahy, ktoré sú ideálne na prvé zoznámenie s lyžami. Samozrejme, dôvodom, prečo navštíviť súčasnú prevádzku je aj zopár akcií v priebehu roka, ktoré majú za cieľ zabaviť a stmeliť priateľstvo ľudí spoločného záujmu – lyžovania a snowboardovania.

  Archívne fotografie

  Archívne fotografie