Lyžiarské výcviky pre školy - SKI areál pod Bufarkom, Zamagurie

gemza lyžovanie

Lyžiarský areál Gemza Spišské Hanušovce zabezpečuje lyžiarské výcviky žiakov základných a stredných škôl, a to prevažne v mesiacoch január a február.

K dispozícií sú dva vleky, z ktorých prvý ( F 10 POMA ) je dlhý 450m, svah členitý, vhodný pre pokročilých lyžiarov. Druhý vlek ( F10 POMA ), je dlhý 160m, so sklonom vhodným pre začiatočníkov. To znamená, že aj žiaci, ktorí nevedia lyžovať sú aktívne zapojení do výcviku a môžu sa učiť lyžovať bez strachu, a v podmienkach pre nich maximálne vhodných.

Svahy s vlekmi sa nachádzajú bezprostredne vedľa seba, takže inštruktori ako aj žiaci majú prehľad o tom, čo sa na oboch svahoch deje.

Keďže náš lyžiarský areál je rodinného charakteru, svojou rozlohou ponúka možnosť voľného pohybu žiakov po celom areáli, a inštruktori ich pritom majú stále pod dohľadom, čo je prínosom pre celkovú pohodovú atmosféru prebiehajúceho výcviku.

Ďalšou výhodou, ktorú ocenia najmä inštruktori sú nepreplnené svahy. Inštruktori sa tak môžu plne venovať výcviku a práci s deťmi.
Svahy sú samozrejme denne upravované ratrakom a k dispozícií je aj technické zasnežovanie.

K lyžiarskemu výcviku vieme zabezpečiť:

*ubytovanie ( v blízkej obci Zálesie )
*stravovanie
*zapožičanie lyžiarskej výstroje ( je potrebné nahlásiť vopred )
*večerné lyžovanie

Bufet a sociálne zariadenia sú samozrejmosťou.

Ako bonus Vám na záver výcviku zorganizujeme žiacke preteky a to na vysokej športovej úrovni s elektronickým meraním.gemza

To všetko na Vás čaká v malebnom a tichom prostredí medzi Spišskou Magurou a Pieninami.

Dúfam, že Vás naša ponuka oslovila a tešíme sa na stretnutie s Vami v lyžiarskom stredisku.

Na Vaše ďalšie otázky radi odpovieme na telefónnom čísle 0905-381410,

alebo mailom na jozefgemza@gmail.com.